Hodinový manžel? Šance pro mladé

Na jiném místě zde píši o tom, jak složité je pro absolventy najít práci. Pokud se nacházíte v pozici, že hledáte práci, jste vyučeni v nějakém oboru, případně vám nechybí manuální zručnost, zbystřete.

Hodinový manžel</h2>
Možná vás totiž bude zajímat služba, která je v zahraničí zcela běžná, u nás je ovšem teprve v začátcích. Tzv. hodinový manžel je služba, která nejen ženám v domácnosti umožní využít služby profesionálního opraváře. Chcete příklad? Dejme tomu, že se vám rozbila pračka. Zavoláte hodinového manžela, ten přijede a vy mu popíšete svůj problém. Jeho čas si můžete pronajmout, řekněme, že ho plánujete využít na dvě hodiny. Dvě hodiny vám bude opravovat pračku a až bude mít hotovo, může třeba ještě přibít poličky, utěsnit vodovod a provést další drobné opravy.

Zkrátka, takováto služba je pro zákazníky zajímavá. Pokud se opravář orientuje na více věcí a je schopen poradit, opravit, pomoc v široké škále oblastí, je pro něj zařazení do katalogu hodinových manželů ideální. Získá zákazníky, kteří se k němu budou rádi vracet.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ze života se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář